شنوایی آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش

شنوایی: آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش استفاده فناوری دستگاه افزاری رونمایی آیفون 8 آیفون 7 پاییز

گت بلاگز وب‌گردی آیفون 8 با قابلیت‌های کامل عرضه نخواهد شد!

اپل همچنان در حال تکمیل قابلیت‌های کلیدی آیفون 8 هست، ولی پیش‌بینی می‌شود که در هنگام عرضه بعضی از قابلیت‌های آن غیر فعال باشند.

آیفون 8 با قابلیت‌های کامل عرضه نخواهد شد!

به گزارش گروه وبگردی گروه تحریریه سایت جوان، در حالی که اپل سخت در حال تلاش جهت آماده‌سازی و عرضه پرچمدار تازه خود در موعد مقرر است ولی گفته می‌شود با توجه به محدودیت‌های موجود، بعضی از قابلیت‌های آیفون 8 در هنگام عرضه غیرقابل استفاده باشند.

به ادعای یک منبع موثق ماه ژوئن جهت مهندسین و طراحان اپل پر از احساس وحشت و استرس بوده هست، آیا که به شدت در تلاش هستند که پرسشها نرم افزاری دهمین آیفون اپل را برطرف کنند تا موجب تاخیر در عرضه و یا عدم ارائه کامل نرم افزاری دستگاه نشود.

چنانچه پرسشها نرم افزاری آیفون 8 در مدت باقیمانده حل نشود بعید نیست که پرچمدار تازه اپل در حالی که تعدادی از قابلیت‌های کلیدی‌اش را غیرفعال می‌بیند، وارد بازار شود.

آیفون 8 با قابلیت‌های کامل عرضه نخواهد شد!

پیش‌بینی می‌شود آیفون‌های تازه با حداقل قیمت 1200 دلار به فروش برسند و انتظار می‌رود در کنفرانس مطبوعاتی که در پاییز امسال برگزار می‌شود، به احتمال قریب به یقین با نام آیفون 8 معرفی شود.

گفته می‌شود آیفون‌های تازه دارای چندین فناوری تازه مثل شارژ بی‌سیم هستند که در تاریخ اپل بی‌سابقه هست. پیاده‌سازی بعضی از این فناوری‌های تازه کار پیچیده‌ای است و ممکن است موجب تاخیر در عرضه یا عدم عرضه کامل دستگاه شود.

به همین علت احتمال آن می‌رود که اپل لوازم شارژ بی‌سیم را همراه گوشی ارائه کند ولی بعدا آن را فعال نماید. چنان که قبلا نیز چنین اتفاقاتی سابقه داشته هست. آخرین نمونه از این اتفاقات، حالت پرتره در آیفون 7 پلاس بود که هنگام عرضه به بازار سنسورها و تراشه‌های مخصوص این کار روی گوشی تعبیه شده است بود، ولی بعد از تکمیل نرم افزار مربوطه فعال شد.

اپل با حسگر سه بعدی جدیدش نیز چنین مشکلاتی دارد. گزارش اخیر بلومبرگ می‌گوید که این حسگر جهت تشخیص صورت بازدیدکنندگان به منظور باز کردن قفل گوشی به جای حسگر اثر انگشت مورد استفاده قرار خواهد گرفت. البته اپل در این زمینه مسئله سخت افزاری نداشته و تنها مسئله روند تکمیل نرم افزار کارآمد جهت فعالیت این حسگر است.

اپل همچنان در حال تکمیل قابلیت‌های کلیدی آیفون 8 هست، ولی پیش‌بینی می‌شود که در هنگام عرضه بعضی از قابلیت‌های آن غیر فعال باشند.

شرکت اپل از هرگونه اظهار نظر در این مورد خودداری کرده است.

نگرانی دیگر اپل استفاده از صفحه نمایش فوق براق منحنی(OLED) هست، آیا که تولید این نوع از صفحه نمایش جهت گوشی در سراسر دنیا با کمبود امکانات مواجه هست. اپل که تا به حال از این نوع صفحه نمایش در گوشی‌های خود بهره نبرده بود، پیش از این بخش عمده‌ای از صفحه نمایش‌های خود را از شرکت رقیب خود، سامسونگ تامین می‌کرد.

گزارش‌ها حاکی از آن است با در نظرگرفتن این که صفحه نمایش آیفون 8 تقریبا تمام سطح گوشی را فرا گرفته، اپل در حال تلاش جهت جاگذاری حسگر اثر انگشت در یک مکان مناسب هست. پیش‌تر شایعاتی مبنی بر استفاده از شناسایی اثر انگشت به وسیله امواج فراصوت شنیده شده است بود که به احتمال فراوان این شایعه به حقیقت بپیوندد.

آیفون 8 یکی از سه گوشی تازه اپل خواهد بود که پاییز رونمایی خواهد شد. دو گوشی دیگر با نام‌های احتمالی آیفون 7S و آیفون 7S Plus جانشین‌های آیفون 7 و آیفون 7 Plus خواهند بود.

احتمالا اپل قبل از رونمایی رسمی و تا آخرهای تابستان از اطلاعات جزیی آیفون‌های تازه پرده‌برداری نخواهد کرد.

منبع:ایسنا

آیفون 8 با قابلیت‌های کامل عرضه نخواهد شد!

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: آیفون 7 پلاس | اثر انگشت | صفحه نمایش | استفاده | فناوری | دستگاه | افزاری | رونمایی | آیفون 8 | آیفون 7 | پاییز

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz