شنوایی آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش

شنوایی: آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش استفاده فناوری دستگاه افزاری رونمایی آیفون 8 آیفون 7 پاییز

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری استندآپ‌های مهران مدیری به روز است ، انتقاد به مهمانان «دورهمی»

یک منتقد سینما و تلویزیون بیان کرد که شاخصه «دورهمی» طرح مسایل اجتماعی از جانب مهران مدیری است ولی انتقادهای زیادی به علت اسپانسرمحور بودن به این برنامه وارد اس

استندآپ‌های مهران مدیری به روز است ، انتقاد به مهمانان «دورهمی»

انتقاد به مهمانان «دورهمی»/ استندآپ های مهران مدیری به روز است

عبارات مهم : برنامه

یک منتقد سینما و تلویزیون بیان کرد که شاخصه «دورهمی» طرح مسایل اجتماعی از جانب مهران مدیری است ولی انتقادهای زیادی به علت اسپانسرمحور بودن به این برنامه وارد هست.

حمید قاسم زادگان منتقد سینما و تلویزیون در گفتگو با مهر راجع به برنامه های ترکیبی چون «دورهمی» عنوان کرد: «دورهمی» یک برنامه اسپانسرمحور است و برنامه ای که اسپانسرمحور شد، مجبور است اهداف حامی مالی خود را دنبال کند.

وی با اشاره به حامی مالی برنامه اظهار کرد: اسپانسر این برنامه از جوانانی که خواننده های گمنامی هستند، حمایت می کند و زمانی که آقای مدیری در برنامه جهت این افراد وقت ایجاد می کند ناخواسته جهت مخاطب الگوسازی صورت می گیرد و مخاطب به دنبال این می رود تا این خوانندگان جوان را که به برنامه دعوت شده است اند بشناسد در حالی که بعضی از ترانه های آنها متعلق به دورانی است که مجوز فعالیت نداشتند.

استندآپ‌های مهران مدیری به روز است ، انتقاد به مهمانان «دورهمی»

قاسم زادگان اظهار کرد: به طور مثال خواننده ای دعوت می شود و از سبیل خود می گوید که فقط به علت جذابیت آن را گذاشته است و یا خوانندگانی که سواد مورد نیاز ندارند. خوانندگانی که به این برنامه دعوت می شوند زیاد جوانانی هستند که در یک مقطع مشهور می شوند و بعد موج علاقه به این جوانان فروکش می کند.

وی راجع به حضور این افراد عنوان کرد: من نمی گویم حضور این افرد تاثیر مخربی برجا می گذارد ولی حداقل تاثیری خنثی دارد. سوالات چالشی هم که جهت آشنایی این افراد پرسیده می شود، هدفدار نیست و انگار از دست آقای مدیری در رفته اند. اعتقاد دارم سوالات برنامه زیاد فی البداهه پرسیده می شوند آیا که در بازتاب فیلم های برنامه در شبکه های مجازی هم می بینیم که زیاد مایه های طنز مد نظر قرار گرفته است.

یک منتقد سینما و تلویزیون بیان کرد که شاخصه «دورهمی» طرح مسایل اجتماعی از جانب مهران مدیری است ولی انتقادهای زیادی به علت اسپانسرمحور بودن به این برنامه وارد اس

این منتقد سینما و تلویزیون یادآور شد: صداوسیما فقط آنتن و وقت خود را با چنین برنامه هایی پر می کند و انگار سال هاست به این نتیجه رسیده که نمی تواند با مدیوم های رسانه ای دیگر مسابقه کند. من به خاطرم دارم در چند سال اخیر که تلویزیون آثار مدیری را پخش نمی کرد یکی از دلایل کم کردن مخاطبان تلویزیون را همین توصیه می دانستند ولی هنوز هم می بینیم مردم اینستاگرام، تلگرام، شبکۀ اجتماعی فیس بوک و … و برنامه های اینترنتی و ماهواره ای را دنبال می کنند.

قاسم زادگان با اشاره به استندآپ های مهران مدیری تصریح کرد: شاخصه «دورهمی» استندآپ های خود مهران مدیری است که به روز است و به مسایل اجتماعی و سیاسی می پردازند درحالیکه زیاد استندآپ ها به خاطره گویی تبدیل شده است است به طور مثال شبکه سه برنامه ای با نام «زمانی جهت خندیدن» دارد که از علاقه مندان جهت استندآپ کمدی آزمون می گیرد و مردم هم می آیند و خاطره های با مزه ارزش را تعریف می کنند. مهران مدیری و تیم نویسندگی «دورهمی» در استندآپ ها مسایل انتقادی را مطرح می کنند و فضای اجتماعی رصد می شود و این مهمترین شاخصه برنامه هست. در چند برنامه هم دیدم که معلم ها را مورد تکریم قرار می داد و بحث های مربوط به زلزله زدگان را مطرح می کرد که اتفاق خوبی هست.

وی در بخش دیگری ا صحبت هایش با اشاره به مهمانانی که از میان جمعیت روی صحنه دعوت می شوند نیز گفت: به نظرم سوالاتی که از مهمانان حاضر در برنامه پرسیده می شود، می تواند چالشی تر و جدی تر باشد. گاهی این مهمانان روی صحنه دعوت شده است و فقط به سخره گرفته می شوند.

استندآپ‌های مهران مدیری به روز است ، انتقاد به مهمانان «دورهمی»

این مدرس دانشگاه در آخر با اشاره به بخش نمایشی برنامه عنوان کرد: به نظرم کار سروش جمشیدی در این برنامه خیلی ضعیف است و توصیه ای ندارد. سخنان او فقط تکه پرانی است و نمایش هایش سطح بالایی ندارند.

واژه های کلیدی: برنامه | تلویزیون | مهران مدیری | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz