شنوایی آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش

شنوایی: آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش استفاده فناوری دستگاه افزاری رونمایی آیفون 8 آیفون 7 پاییز

گت بلاگز اخبار سیاست خارجی جهت حفظ توافق هسته‌ای تلاش خواهیم کرد / وزیر خارجه آلمان

وزیرامورخارجه آلمان گفت: جهت متقاعد کردن کنگره آمریکا به حفظ توافق هسته‌ای تلاش خواهیم کرد. 

جهت حفظ توافق هسته‌ای تلاش خواهیم کرد / وزیر خارجه آلمان

وزیر خارجه آلمان: جهت حفظ توافق هسته ای تلاش خواهیم کرد

عبارات مهم : آلمان

وزیرامورخارجه آلمان گفت: جهت متقاعد کردن کنگره آمریکا به حفظ توافق هسته ای تلاش خواهیم کرد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، زیگمار گابریل، وزیرامورخارجه آلمان بعد از صحبت روز جمعه مدیر جمهور آمریکا علیه کشور عزیزمان ایران و توافق هسته ای تاکید کرد که برلین تلاش خواهد کرد تا کنگره آمریکا را متقاعد کند که برنامه جامع اقدام یکسان (برجام) را حفظ کند.

جهت حفظ توافق هسته‌ای تلاش خواهیم کرد / وزیر خارجه آلمان

وزیرامورخارجه آلمان همچنین گفت: برلین نسبت به موضع کشور عزیزمان ایران در خصوص بعضی پرسشها به علت نقش پیچیده این کشور در خاورمیانه انتقاد دارد و بر لزوم گفت وگوی مستقیم وجدی با کشور عزیزمان ایران تاکید می کند.

گابریل ادامه داد: ما از توافق با کشور عزیزمان ایران حمایت می کنیم و خواهان حفظ این توافق هستیم. نباید تنها امیدی که اکنون در دنیا جهت مجاب کردن کشورهایی مانند کره شمالی به اینکه می توان بدون سلاح اتمی امنیت داشت، وجود دارد را از بین برد ولی این خبر کنار گذاشته شده است است.

وزیرامورخارجه آلمان گفت: جهت متقاعد کردن کنگره آمریکا به حفظ توافق هسته‌ای تلاش خواهیم کرد. 

وی تصریح کرد: به همین علت است که ما در هفته های پیش رو جهت متقاعد کردن کنگره جهت حفظ توافق از هیچ تلاش فروگذار نخواهیم کرد و راجع به اینکه چه کاری می توان جهت عوض کردن موضع کشور عزیزمان ایران در پرسشها مربوط به سیاست هایش در خاورمیانه انجام داد، مشورت خواهیم کرد.

وزیرامورخارجه آلمان تاکید کرد که از بین بردن توافق هسته ای به این معنی است که هیچ فرد دیگری نمی تواند به چنین توافقاتی اطمینان کند.

به گزارش اسپوتنیک، این بیانات بعد از آن بیان شد که مدیر جمهور آمریکا روز جمعه مدعی شد کشور عزیزمان ایران بارها توافق را نقض کرده و وی پایبندی کشور عزیزمان ایران را تایید نخواهد کرد. این در حالی است که آژانس بین المللی انرژی اتمی که مسئول نظارت و راستی آزمایی تعهدات هسته ای این توافق هست، بارها قبول کرده که کشور عزیزمان ایران کاملا به توافق عمل می کند.

جهت حفظ توافق هسته‌ای تلاش خواهیم کرد / وزیر خارجه آلمان

واژه های کلیدی: آلمان | ایران | توافق | آمریکا | اخبار سیاست خارجی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz