شنوایی آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش

شنوایی: آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش استفاده فناوری دستگاه افزاری رونمایی آیفون 8 آیفون 7 پاییز

گت بلاگز اخبار حوادث هیچکس در مراسم خاکسپاری به مادرش تسلیت نگفت ، حرفهای پدر اهورای 2سال و7ماهه در باره قتل فرزندش

ظهر سه‌شنبه وداع با «اهورا»ی خردسال در مسجد آقا سید محمد زیر ده درشهرستان خمام رشت برگزار شد و این کودک 2 سال و 7 ماهه با بدرقه خانواده و اقوام و بی‌تابی‌های پد

حرفهای پدر اهورای 2سال و7ماهه در باره قتل فرزندش/هیچکس در مراسم خاکسپاری به مادرش تسلیت نگفت

عبارات مهم : زندگی

ظهر سه شنبه وداع با «اهورا»ی خردسال در مسجد آقا سید محمد زیر ده درشهرستان خمام رشت برگزار شد و این کودک 2 سال و 7 ماهه با بدرقه خانواده و اقوام و بی تابی های پدرش به خاک سپرده شد.

ایران نوشت:پدر «اهورا» که از دو ماه قبل اجازه دیدن فرزندش را نداشته و جهت اثبات صلاحیت نداشتن همسر سابقش جهت سرپرستی فرزندشان شکایتی نیزبه دادگاه ارائه کرده بوده، گفت: «مدتی بود همسایه های مجتمعی که همسر سابقم با قاتل زندگی می کرد از رفت و آمدهای افراد مشکوکی به ساختمان صحبت می کردند.حتی آنها حاضر بودند شهادت بدهند. به همین علت چون طبق قانون «اهورا» تا 7 سالگی در حضانت مادرش بود، شکایت کردم تا صلاحیت نداشتن همسرم جهت سرپرستی پسرمان را ثابت کنم. ولی افسوس که نتوانستم پسرم را نجات دهم.با این حال ازخون فرزندم نمی گذرم ومعتقدم همسرسابقم وشوهرش دراین جنایت مقصرند.»

همزمان با خاکسپاری «اهورا»مادرش حسابی تنها بود وهیچ کس به او دلداری نداد.چراکه خیلی ها او را مقصر فوت پسرش و نابودی زندگی ارزش خواندند وهمانجا به نوعی محاکمه اش کردند.

هیچکس در مراسم خاکسپاری به مادرش تسلیت نگفت ، حرفهای پدر اهورای 2سال و7ماهه در باره قتل فرزندش

واژه های کلیدی: زندگی | خاکسپاری | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz