شنوایی آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش

شنوایی: آیفون 7 پلاس اثر انگشت صفحه نمایش استفاده فناوری دستگاه افزاری رونمایی آیفون 8 آیفون 7 پاییز

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی بازندگان ارزی، محرک نوسان‌

روز گذشته، قیمت دلار بعد از ۲ روز کم کردن عوض کردن مسیر داد و به آستانه مرز ۴ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. در دومین روز هفته، دلار با ۲۸ تومان زیاد کردن به قیمت ۴ هزا

بازندگان ارزی، محرک نوسان‌

بازندگان ارزی، محرک نوسان

عبارات مهم : بازار

روز گذشته، قیمت دلار بعد از ۲ روز کم کردن عوض کردن مسیر داد و به آستانه مرز ۴ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. در دومین روز هفته، دلار با ۲۸ تومان زیاد کردن به قیمت ۴ هزار و ۳۴۸ تومان رسید. به گفته فعالان، سقوط دلار از سقف ۴ هزار و ۴۳۰ تومان از روز چهارشنبه و ادامه کم کردن آن در روز شنبه، موجب شد تعداد زیادی از نوسان گیران دچار زیان شوند.

این عده انتظار داشتند که قیمت دلار سطوح بالاتری را به خود ببیند یا حداقل به این میزان افت نکند. در این شرایط، عده زیادی از آنها جهت جبران این ضرر از بعدازظهر روز شنبه تحرکات خود را در بازار اوج بردند و زمینه را جهت رشد قیمت فراهم آوردند. آنها با برخورد دلار به کف ۴ هزار و ۲۹۲ تومانی خریدهای خود را زیاد کردن دادند و توانستند در همان روز شنبه قیمت را تا ۴هزار و ۳۲۰ تومان اوج بیاورند. روز یکشنبه نیز عامل کاهشی خاصی در بازار حضور نداشت تا این دسته با ادامه خریدها در مقطعی حتی قیمت را از مرز ۴ هزار و ۳۵۰ تومان عبور دهند، هر چند که در نهایت با مقاومت بازار، قیمت زیر این سطح به کار خود آخر داد. علت دیگری که موجب شد قیمت عوض کردن مسیر دهد، ورود یکی از صرافی های بانکی به بازار در ساعات انتهایی روز بود.

بازندگان ارزی، محرک نوسان‌

به گفته فعالان، نوسان گیران قصد داشتند با اوج بردن قیمت ها از یک طرف ضررهای خود را جبران کنند و از سوی دیگر، در انتظار تصویر العمل بازار و بازارساز به موج دوم نوسان باشند. به گفته یکی از بازیگران باتجربه بازار، اگر عرضه بازارساز زیاد کردن پیدا کند و خریدار زیادی نیز در موج دوم نوسان ها وارد بازار نشود، این عده ارز پیش خریداری شده است خود را به فروش خواهند رساند؛ در غیر این صورت ممکن است این موج را تا وقت بیشتری ادامه دهند. به گفته فعالان، عوامل زیادی به متضرران جهت نوسان گیری کمک کردند.

یکی از آنها رشد قیمت حواله درهم بود که به محدوده هزار و ۱۹۰ تومان وارد شد. از نظر فعالان، یکی دیگر از عوامل، کم کردن عرضه بازیگران بازارساز نسبت به هفته گذشته در ساعات ابتدایی روز بود. در ساعات انتهایی روز عرضه این گروه زیاد کردن یافت. در این میان، البته باید به این توصیه توجه کرد، زمانی که بازار دچار نوسانات سنگین می شود، وقت بیشتری نیاز است که معامله گران خود را با سطوح نوسانی تطبیق دهند؛ ممکن است عده زیادی به دنبال فروش ارزهای خود باشند، حال آنکه بخش زیادی نیز در پی جبران ضررهای پیش آمده از نوسان باشند. در واقع، در مقاطع نوسانی، تصمیمات خریداران و فروشندگان نیز گاه مانند خود نوسانات تند و غیرمنطقی می شود. یکی دیگر از نکات جالب روز یکشنبه ورود یکی از بازیگران ارزی شهرستانی به بازار بود که ادعا می کرد یک نفر از پایتخت کشور عزیزمان ایران به جای دلار جهت او کاغذ را به صورت بسته بندی ارسال کرده هست، حال آنکه او وجه خرید ارز را پرداخت کرده بود.

روز گذشته، قیمت دلار بعد از ۲ روز کم کردن عوض کردن مسیر داد و به آستانه مرز ۴ هزار و ۳۵۰ تومان رسید. در دومین روز هفته، دلار با ۲۸ تومان زیاد کردن به قیمت ۴ هزا

در روزی که دلار افزایشی شده است بود، سکه تمام بهار آزادی زیاد میل به قیمت های پایین تر داشت؛ روز یکشنبه، سکه با هزار تومان افت به قیمت یک میلیون و ۴۶۵ هزار تومان رسید. به گفته فعالان، معامله گران سکه در روزهای گذشته خریدهای زیادی انجام داده بودند؛ در نتیجه روز گذشته خریداران چندانی در بازار وجود نداشت. یکی از دلایلی که تعداد خریداران در بازار پایین آمده بود، ناشی از حراج ادامه دار سکه بود که بخش زیادی از تقاضای متقاضیان را پاسخ داده هست. به گزارش خبرگزاری تسنیم، مدیر بانک کارگشایی عنوان کرده است که از شروع حراج سکه تا کنون بیش از ۱۴۰ هزار قطعه سکه وارد بازار شده است است.

واژه های کلیدی: بازار | نوسان | بازیگران | روز گذشته | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz